قوانین کلاس های آنلاین

هنرجوی عزیز ورود شما را به مجموعه آموزشی مشاوره ای آکادمی پازل خیر مقدم عرض میکنیم. ضمن آرزوی موفقیت برای شما در روند آموزش تان خواهشمندیم به نکات و قوانین آموزشگاه توجه فرمایید.

1- اولویت مشاورین و بخش آموزشی در آکادمی پازل استفاده حداکثری از مطالب اساتید در عین اختصار و سرعت می باشد. لذا جلسات ذکر شده می توانند بنا به تلاش و برنامه ریزی تا حد امکان کاهش پیدا کنند و فشرده شدن مطالب را همراه داشته باشند تا شما زمان بیشتری برای دوره داشته باشید.

2- روابط اجتماعی در آکادمی پازل در دوستانه ترین حالت بین کادر آموزشی و هنرجویان واقع شده است اما احترام شرط اول حضور در آکادمی پازل می باشد. در صورت مشاهده برخورد غیرمحترمانه، توهین یا مزاحمت برای اعضای آکادمی یا دیگر هنرجویان طبق آیین نامه موسسه بعد از تذکر عضویت شما در حالت تعلیق یا اخراج قرار می گیرد.

3- رد و بدل کردن اطلاعات شخصی از قبیل شماره و یا آیدی، صحبت های غیر درسی، ارائه پی دی اف کتاب و جزوات اساتید دیگر در کلاس یا گروه ها، استفاده از الفاظ رکیک و یا غیرآموزشی در گروه های اجتماعی یا کلاس های آنلاین ممنوع است و در صورت مشاهده طبق آیین نامه با هنرجو برخورد می شود.

4- حضور در کلاس های مجازی و حضوری پازل شامل شرایط یکسان است و تا 4 جلسه غیبت در کلاس ها بلامانع است. پس از 4 جلسه غیبت تضمینی بر روند آموزشی هنرجو وجود ندارد. همچنین لازم به ذکر است دسترسی به کلاس های آموزشی ضبط شده آنلاین تنها تا 4 جلسه امکان پذیر می باشد.

5- ارائه دسترسی به ویدیو های ضبط شده بخشی از وظایف آموزشگاه نمی باشد و تنها یک امتیاز می باشد که با صلاح دید موسسه این امتیاز می تواند سلب گردد. همچنین کلاس هایی که اساتید آن با ضبط کلاس مخالفت کنند دخیره نمی شوند.

6- پس از ثبت درخواست دسترسی به کلاس های ضبط شده از مسئول آموزشی شما می توانید به مدت یک هفته از بازپخش کلاس استفاده کنید. 

7- حدفاصل برگزاری کلاس تا آپلود شدن بازپخش حداکثر سه هفته می باشد و این بازه با توجه به تدارکات فنی متغیر است. 

8- در صورت دانلود، به اشتراک گذاری و هرگونه ذخیره کلاس های ضبط شده امکان دسترسی شما از تمامی کلاس های ضبط شده سلب می گردد. 

9- در صورت مشاهده ثبت و ضبط کلاس ها و اشتراک آن با دیگر افراد و تبادل محتوای ذکر شده ضمن شکایت قضایی از شما وضعیت آموزشی شما در آکادمی پازل منقضی می گردد. 

10- در صورت ناآشنا بودن شما با استاد مربوطه و عدم شرکت در کلاس آزمایشی و پرداخت شهریه هنرجو می تواند قبل از گذشت یک هفته با ارائه دلیل موجه نارضایتی از کلاس، استاد یا خدمات آموزشی نسبت به عودت شهریه خود اقدام نمایید و در صورت موافقت تا سقف 75% از مبلغ شهریه شما عودت داده خواهد شد 

11- تبصره: در صورت شرکت هنرجو در کلاس آزمایشی یا تخفیف های ویژه امکان درخواست انصراف از کلاس وجود نخواهد داشت. همچنین در نظر داشته باشید زمان کلاس ها پس از گذشت یک ماه به استقرار خواهد رسید و امکان تغییر زمان با توجه به فراخور آموزشی از سمت موسسه امکان پذیر می باشد.

12- افرادی که از روند شهریه اقساطی استفاده میکنند موظف می باشند در موعد مقرر نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند در غیر این صورت عضویت در وضعیت تعلیق قرار خواهد گرفت و امکان دسترسی تا پرداخت قسط به کلاس وجود نخواهد داشت. 

13- تبصره: در صورتیکه بدلیل عدم پرداخت شهریه و تعلیق عضویت نتوانید به کلاس دسترسی پیدا کنید امکان دسترسی به کلاس ضبط شده جلسه مورد نظر نیز حتی پس از واریز شهریه وجود نخواهد داشت لذا قبل از موعد مقرر نسبت به تسویه حساب اقدام نمایید. 

14- جزوات و کتاب هایی که اساتید برای کلاس خود مشخص می کنند منفعتی برای موسسه پازل به همراه ندارند و هزینه آن به استاد یا انتشارات مربوطه پرداخت می شود و ارائه آن توسط تیم پازل تنها یک امتیاز جهت تسهیل شما عزیزان می باشد. 

15- توجه کنید تمامی کلاس ها دارای شرایط یکسان از قبیل گروه اینترنتی، کلاس ضبط شده و ... نمی باشد. 

16- پیامک های اطلاع رسانی تنها جهت آشنا شدن شما با روند آموزشی می باشد و الزامی برای یادآوری تمامی کلاس ها برای آموزشگاه وجود ندارد. 

17- درخواست های شما برای دسترسی به کلاس های آنلاین ممکن است کمی زمان ببرد پس تا زمان دریافت پاسخ لطفا شکیبا باشید. 

18- آموزشگاه موظف است نسبت به برگزاری کلاس ها تا انتها مبحث مقرر اقدام نماید. 

19- آموزشگاه موظف است در صورت نیاز به دلیل ذیق وقت یا عدم تشکیل کلاس نسبت به برگزاری کلاس جبرانی اقدام نماید. 

20- آموزشگاه موظف است تا قبل از برگزاری کلاس اطلاعات ورود به کلاس را برای شما ارسال نماید. 

21- آموزشگاه موظف است در صورت ایجاد تغییر در روند کلاس با استفاده از پیامک نسبت به اطلاع رسانی شما اقدام نماید.

آرزومندیم در کنار یکدیگر روند آموزشی بی نقصی به همراه داشته باشید. با تشکر هیات مدیره آموزشگاه هنری پازل  

پیام در واتساپ